خدا را شکر شهید سلیمانی بی نهایت و جاودانه شد.

برخی فکر می کنند شهادت حاج قاسم سلیمانی شکست است؛ نخیر. اتفاقاً شهادت حاج قاسم پیروزی بزرگی برای اسلام بود. دل ها را یکی و نفاق را برطرف کرد.

شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی ملت را یکپارچه و یکسو کرد؛ به سوی تبعیت از ولایت فقیه، به سوی راه شهدا و راه امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) که همان راه ولایت فقیه است.

خدا را شکر شهید سلیمانی بی نهایت و جاودانه شد، تا کور شود هر آنکه نتواند دید. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرماید: اگر نبود دستور خدا که من چقدر عمر داشته باشم، آنقدر جنگ می کردم تا شهید شوم، دوباره زنده می شدم، جنگ می کردم تا شهید شوم، دوباره… ببینید چقدر پیامبر عاشق شهادت است.

سردار سلیمانی هم عاشق شهادت بود، به آن دختربچه می گوید: به شرطی انگشتر را به تو می دهم که دعا کنی شهید شوم. مردم را شاهد گرفته بود که شهادت دهید، من در زندگی آدم درستی بوده ام؟ گفته بود کنار بدنم هم بیایید و شهادت بدهید.

تمام زندگی اش را وقف کرده بود. نقل می کنند، چهل سال مأموریت رفته بود ولی حق مأموریت نمی گرفت. باید بعضی از برادران مجلس و دولت این را یاد بگیرند.

🔻سردار سلیمانی استقامت داشت. چهل سال زحمت کشید، به این مقام رسید. اگر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف ببیند همه مثل سردار سلیمانی هستند، زودتر تشریف می آورند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *